›  Aktuality

Celoživotní učení - Kroměříž 2017

11. 04. 2017

Dovolujeme si vás pozvat na 24. ročník semináře

Celoživotní učení – Kroměříž 2017

"Výzvy 4. průmyslové revoluce"

který se koná ve dnech 18. a 19. května 2017

v Domě kultury v Kroměříži

Seminář Celoživotní učení společně pořádají Okresní hospodářská komora Kroměříž, město Kroměříž, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní ústav pro vzdělávání. A jeho cílem je diskutovat témata související se změnami v oblasti počátečního, odborného i dalšího vzdělávání, jež s sebou přináší 4. průmyslová revoluce.

Seminář by chtěl přispět k úspěšnému dialogu vzdělávací a zaměstnavatelské sféry. Kroměříž je tradičním místem setkání zástupců ministerstev (MŠMT, MPSV, MPO, MMR), ÚP ČR, škol, vzdělávacích institucí a jejich asociací, konkrétních i zastřešujících zaměstnavatelů (SPD ČR, HK ČR).

Záštitu nad seminářem převzal Mgr. Bohuslav Sobotka – předseda vlády ČR, Mgr. Michaela Marksová – ministryně práce a sociálních věcí, Ing. Karla Šlechtová – ministryně pro místní rozvoj, Ing. Jan Mládek, CSc. – ministr průmyslu a obchodu, Ing. Vladimír Dlouhý, CSc. - prezident HK ČR, Ing. Dagmar Kuchtová – generální ředitelka Svazu průmyslu a dopravy ČR, Jiří Čunek - hejtman Zlínského kraje, Mgr. Jaroslav Němec – starosta města Kroměříže. Partnery semináře jsou MŠMT, MPO, MMR, MPSV, GŘ ÚP ČR, HK ČR, SP ČR, Zlínský kraj a firmy.

 

Bližší informace spoleně s pozvánkou a přihláškou ke stažení zde:

Pozvánka [PDF]

Přihláška [PDF]

 

 

 


Zpět na aktuality

Kontakt

Komenského náměstí 435
761 01 Kroměříž

Tel.: +420 603 247 784

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací